Ticaret KGuardEDGE tarafından En Ucuz Edit Sunucuları!

GamePvps'e reklam ver, oyununu tanıt !

KGuardEDGE

Filter Service
FilterServ
Server
Selam gamepvps.com ailesi!

Sizlere güzel bir hizmet sunmak istiyoruz.

Eko serisi sunucularımız devam eden oyunlarınız için halen en ucuz kaliteli alternatif. Ancak edit amaçlı sunucularda genellikle tercih edilmediğimizin uzunca süredir farkındayız. Şimdi bu alanda da sizlere çok uygun fiyata hizmet etmek istiyoruz. Ayrıca piyasada sunulan bazı sunucuların halen şeffaflık ilkesine hizmet etmeden satıldığını görüyoruz. Sizlerin işleri gereği ram paylaştırılmaması gerekmesine rağmen ve paylaşılmasına ihtiyaç olmayacak fiyatlar ödemenize rağmen ramlerinizin paylaştırıldığını duyuyoruz. Bunun hukuki adı sebepsiz zenginleşmedir ve biz bu duruma normal olarak karşıyız. Bu şekilde yapmayan iyi satıcıların da fiyatlarda onlarla rekabet edemeyip çekilmek zorunda kaldıklarını veya büyüyemediklerini görüyoruz.

Bugün itibariyle 500₺'den başlayan fiyatlarla edit sunucusu satışlarımız başlamıştır!

Bu sunucular, aynı fiyata aldığınız diğer sunuculardan daha iyi performans gösterecek olup, edit sürecinde maliyetlerinizi çok düşük tutacaktır. Ayrıca hypervizörümüzde olduğundan gerektiğinde diğer hizmet verdiğimiz sunuculara 15 dakika gibi kısa bir sürede aktarabiliyor olacaksınız. Hiç bir veri ve ip adresi değiştirmeden daha güçlü bir platformda devam edebileceksiniz.

https://discord.io/kguardedge
https://kguardedge.com/vdsvps

Bildiğiniz gibi sitemizden sunucu konfigürasyonunu tamamen kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Biz yine de aşağıya bir kaç örnek fiyat bırakalım.

Örnek Fiyatlar
Aylık 499,94₺ 6GB Ram - 4 vCpu - 100GB Disk (FR - Edit Server)
Aylık 678,99₺ 8GB Ram - 6 vCpu - 200GB Disk (FR - Edit Server)
Aylık 1.144,54₺ 12GB Ram - 8 dCpu - 120GB Disk (FR - High Scale Eco)
Aylık 2.694,99₺ 24GB Ram - 8 dxCpu - 160GB Disk (FR - High Scale Boosted)

Ekran görüntüsü 2023-07-28 134138.png

Keyifli çalışmalar!
 

Üst