Kış Etkinliği (21.12.2022 ~ 11.01.2023)

GamePvps'e reklam ver, oyununu tanıt !

selo251

Administrator
Admin
2.pngSilkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,

Yılbaşı yaklaşıyor, İpek Yolu'nun dört bir yanında karla manzaralı noel hazırlıkları başlıyor. Kış mevsiminin soğuk etkisini yavaş hissetmeye başladığımız şu günlerde, karla kaplı diyarlardan çeşitli haberler geliyor...

İpek Yolu'nun her bir köşesinde, kar mevsiminde sıklıkla karşılaştığımız White Knight, Princess Miyene ve Snow Flake karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Her zaman olduğu gibi Etkinlik Yöneticisi So-Ok bu yaratıkları avlayan cesur kahramanları için bir çok özel ödül hazırlıyor!

Kış Etkinliği şimdi Silkroad Online Türkiye’de başlıyor!Kış Etkinliği (Winter Event)

Soğuk geçen kış günlerinde oyun heyecanınıza biraz daha heyecan ve serüven katmak adına Kış Etkinliği ismini verdiğimiz etkinlik modunu oyuna entegre ettik.

Kış Etkinliği detayları;

Görev 1: Kar Taneleri (Snow Flake) Koleksiyonu

Kardan Adamları (Snow Slave) yakala, katlet ve kar tanelerini topla.

10.jpg


11.jpg


Topladığınız 10 Kar tanesini şehirlerde bulunan So-Ok etkinlik NPC’leri ile takas et, birbirinden güzel hediyelerin sahibi ol!

12.jpg


Görev 2: Birlikte daha güçlüyüz! Sunucudaki tüm oyuncular ile birlikte kar taneleri toplayın, beceri (SP) ve deneyim (Exp) takviyeleri kazanın!


Sunucu içerisinde yer alan tüm oyuncular hep birlikte Snow Slave’leri alt etmeye çalışır, sunucuya göre belirlenen sayıda Snow Slave katledildiğinde belirlenen sayıda kar taneleri sizin olur! Aşağıda gördüğünüz kar tanesi hedefine ulaşıldığında görev tamamlanır.

13.jpg


Sunucu görev hedefine ulaşıldığında sunucudaki tüm oyuncular 1 Saat süre ile önce %20 daha sonra ek olarak %50 beceri(SP) ve deneyim (Exp) takviyesi kazanır.

14.png


Görev 3-1: Uniquelerin en soğuk kalplisi White Knights’ı yakalama vakti!

Yukarıda gördüğünüz görevleri tamamladığınızda haritanın belirli bölgelerinde White Knights'lar belirecektir. White Knights’ları katledin ve adınızı duyurun!

15.jpg


Görev 3-2: Uniquelerin en soğuk kraliçesi Princess Miyene’yi yakalama vakti!

White Knights’ları yakalama görevi beş (5) defa tamamlandığında Princess Miyene ve White Knights’lar aynı anda belirir. Princess Miyene ve White Knights’ları katledin ve adınızı duyurun!

16.jpg


Etkinlik Ödülleri :

-Super Scroll (Evasion %100)

-Super Scroll (Accuary %100)

-Super Scroll (Moving Speed %100)

-Trigger Scroll

-Magic Stone of Luck

-Magic Stone of Steady

-Santa Dress

-Santa Hat

-Mp +1900 Potion

-Hp +1900 Potion

-Vigor Recovery Grain (small)

-Pandora's Box

-Monster Summon Scroll (ekip kullanır)

-Berserker Regeneration PotionNot: Luck ve Steady Stone'lar sunucu seviyesine göre belirlenmektedir.


 

Üst